index.php index.php index.php index.php
 
 • چرا ما متفاوتیم؟

  در سایت دغدغه ها، برای دیده شدن نیاز به پرداخت وجه و همچنین صرف زمان زیاد نیست. فقط کافی است از امکانات سایت استفاده کنید و این استفاده هر چه بهینه تر باشد، شرایط دیده شدن شما مهیاتر می شود. فضای سایت، امکان یادگیری، یاد دادن، برنامه ریزی و تمرکز بیشتر را برای شما فراهم نموده است. تفاوت ما سعی در هرچه وزین تر و عمیق تر بودن است. اینجا جای پرداختن سطحی به دغدغه ها نیست. هر چه مفهومی تر، استقبال از شما بیشتر شده و در نتیجه بیشتر دیده خواهید شد. اندیشه شما برند شما خواهد بود، با ثبت مطالب، حرف ها و نگرش خود، برند شوید.


 • می‌خواهید دیده شوید؟!

  از صفحه شخصی خود شروع کنید. عنوان آن، «تابلوی دغدغه‌ها»ست. می‌توانید در این صفحه بنویسید، فیلم، عکس و لینک قرار دهید و... سپس این تابلو را در معرض دید دیگران قرار دهید! به همین راحتی.


 • چگونه بیشتر دیده شوید؟

  هر کاربری که دغدغه‌ای مطرح می‌کند آن دغدغه در همان لحظه و در گذر زمان ، برای خیلی از انسان‌های دیگر هم مطرح است که مشتاق اند جهت رفع آن، اطلاعاتی کسب کنند. کافیست دانسته های خود را در اختیارشان بگذارید. ممکن است برای رفع آن دغدغه، مطالب مفیدی در اختیار داشته باشید. یا توانایی ارائه تجربه یا پیشنهادی داشته باشید. ممکن است مرکز معتبری جهت رفع دغدغه آنان بشناسید. ممکن است فیلم یا کلیپ و یا هر چیز دیگری که مشکلی از آنان برطرف کند در اختیارتان باشد. کافیست این اطلاعات را در محل مربوطه ثبت نمایید. با این کار، تابلوی خود را نصب می کنید. هر چه بیشتر به یاری انسان ها بپرد ازید، تابلوی شما بیشتر دیده خواهد شد.


 • شاید بخواهید دیده نشوید!

  کافیست در ارسال مطالب خود، گزینه ناشناس را انتخاب نمایید. اگر قصد دارید خودتان، افکارتان، توانائی، شغل و تخصص تان را معرفی نمایید، شروع کنید. لطفا پس از عضویت، راهنمای سایت را مطالعه فرمایید.