index.php index.php index.php index.php
کاربران برتر
لادن نام : لادن
تاریخ ثبت نام : 1393/04/22
امتیاز : 990

man نام : شخصیه
تاریخ ثبت نام : 1393/04/04
امتیاز : 965

احمد نام : موسوی
تاریخ ثبت نام : 1393/09/23
امتیاز : 950

poone نام : poone
تاریخ ثبت نام : 1393/09/01
امتیاز : 845

نعمتی نام : منیژه نعمتی
تاریخ ثبت نام : 1393/04/19
امتیاز : 775

بیشتر

راهنمای کاربران:

 

سایت دغدغه ها از دو بخش اساسی تشکیل شده. صفحه اصلی و ایستگاه دغدغه ها. دغدغه های ثبت شده ابتدا در ایستگاه دغدغه ها مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرند و پس از نهایی شدن به صفحه اصلی فرستاده می شوند. 

تفاوت اساسی صفحه اصلی با ایستگاه دغدغه ها در این است که در ایستگاه دغدغه ها، مطالب شما مستقیما ثبت و نمایش داده می شود. ولی در صفحه اصلی، مطالب پس از تایید، نمایش داده می شوند. دلیل این امر، توجه به کسانی است که از مطالب سایت استفاده می کنند. ما بهترین مطالب را برای آنها گلچین می کنیم. این یکی از نکاتی است که سایت دغدغه ها را متفاوت کرده است.

کلیک روی بنر دغدغه های ایستگاهی در حاشیه هر صفحه از موضوعات سایت، شما را به دغدغه های در حال تکمیل همان موضوع، خواهد برد.

در بحث های مربوط به دغدغه ها حضور فعال داشته باشید. چرا که در هر کجا از سایت که مطلبی ثبت نمایید، تابلوی دغدغه های شما برای دیگران قابل نمایش خواهد بود! از این موقعیت ایده آل، در رفع اساسی ترین دغدغه های خود، استفاده کنید.

تقاضامندیم جهت استفاده بهینه تر از سایت، بخش های پیش رو را به دقت مطالعه فرمایید.

 

ثبت دغدغه جدید:

 

ثبت دغدغه بدون عضویت ممکن است اما بیان یک دغدغه در حالت عضویت، مزایای زیادی دارد که پیشنهاد می کنیم ابتدا عضو شوید و سپس دغدغه های خود را مطرح نمایید. 

جهت ثبت دغدغه، می توانید روی بنر ثبت دغدغه جدید که در حاشیه تمام صفحات قرار گرفته یا روی عنوان ثبت دغدغه در بالای سایت کلیک نمایید.

 

ثبت دغدغه از دو قسمت تشکیل شده: عنوان و توضیحات. سعی نمایید دغدغه خود را به صورت خیلی مختصر در قسمت عنوان مطرح نمایید و در صورت نیاز به درج توضیح بیشتر، از قسمت توضیحات استفاده نمایید. 

دغدغه های ارسالی، پس از تایید، در بخش ایستگاه دغدغه ها نمایش داده می شوند. سعی نمایید در ارسال دغدغه ها، قوانین سایت، به ویژه نکات ذیل را رعایت نمایید:

 • از ثبت دغدغه های حساسیت برانگیز خودداری نمایید.
 • اگر دنبال درآمد و شغل مناسب می گردید آن را در تابلوی شخصی خود مطرح نمایید. مشخصات و توانایی شما چیست؟
 • در ثبت دغدغه از ادبیات مناسبی استفاده کنید و واژگان ناپسند به کار نبرید.
 • دغدغه هایی که ثبت می کنید، تکلیف درسی شما نباشد.

 

 

تابلوی دغدغه ها:

 

این صفحه، رسانه شماست. اگر در هر کجای سایت، مطلبی ثبت نمایید در واقع تابلوی دغدغه های خود را قابل مشاهده ساخته اید. 

جهت دسترسی به تابلو، پس از لاگین، در بالای صفحه، روی نام کاربری خود کلیک نمایید.

پیشنهاد می کنیم از طریق تابلو، خودتان، تخصص و کسب و کارتان را معرفی نمایید.

جهت ارسال پیام به یک کاربر، پسند کردن یا دنبال کردن تابلوی او از آیکن های مربوطه که داخل تابلوی هر کاربر وجود دارد استفاده نمایید.

جدیدترین مطالب تابلوهایی که دنبال می کنید از طریق آیکن مربوطه که بالای تابلوی خودتان قرار گرفته، قابل مشاهده خواهد بود.

 

 

دیده شوید!

 

مطمئنا شما تمایل دارید هر آنچه در تابلوی خود معرفی کرده و نوشته اید، دیده شود. جهت دیده شدن بیشتر، کافیست دانش و تجربه خود را در اختیار دیگران بگذارید. برای هر دغدغه از سایت، مطلبی بنویسید تابلوی شما دیده می شود. در ایستگاه دغدغه ها، امکان ثبت مطلب به صورت مستقیم وجود دارد. از این موقعیت استفاده کنید. در پنل خود، می توانید از طریق بخش «دغدغه های دیگران» به دغدغه های مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. بدین منظور، از طریق بخش «انتخاب موضوع» موضوعات مناسب را انتخاب نمایید.

 

ما برای دیده شدن بیشتر شما، تدابیری اندیشیده ایم. از جمله اینکه محبوبترین تابلو ها را در حاشیه تمام تابلوها نمایش می دهیم. و نیز فعالترین کاربران را در حاشیه تمام صفحات سایت، معرفی می کنیم. علاوه بر اینکه در صفحه کاربران برتر نیز، فعالترین کاربران جایگاه ویژه ای دارند.

 

به خاطر پایبندی به قانون ثابت خود، که احترام به وقت کاربران است، ناچاریم مطالبی را که فایده ای به حال افراد دغدغمند ندارد، حذف نماییم. بنابراین سعی نمایید هر مطلبی که ثبت می کنید در راستای دغدغه مورد نظر باشد و به علاوه از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

 

نکته: وقتی یک دغدغه از نظر محتوایی به حد قابل قبولی برسد به صفحه اصلی سایت فرستاده می شود. در این صفحه، امکان ثبت مطلب، پیشنهاد یا نظر کارشناسی به صورت مستقیم وجود ندارد.

 

 

امتیازات:

 

به تمام فعالیت های شما در سایت، امتیاز تعلق می گیرد. 

 

 • ثبت دغدغه= 15 امتیاز
 • مطلب کاربردی= 15 امتیاز
 • نظر، پیشنهاد و بیان تجربه= 15 امتیاز
 • معرفی مرکز= 10 امتیاز
 • معرفی محصول= 10 امتیاز
 • ثبت کلیپ یا فایل= 10 امتیاز
 • گزارش تخلف= 5 امتیاز

چنانچه کیفیت مطلب شما به حدی باشد که جزو انتخاب های نهایی ما باشد، امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد.

امتیاز بیشتر= معرفی شما در تمام صفحات سایت و نیز صفحه کاربران برتر

 

 

 

نظر سنجی:

 

هر یک از دغدغه ها، دو سوال به همراه دارد که تقاضامندیم به آنها پاسخ دهید:

آیا شما هم چنین دغدغه ای دارید؟ این سوال ذیل عنوان دغدغه قابل مشاهده است.

آیا پاسخ خود را گرفتید؟ این سوال در پایان مطالب هر دغدغه قرار گرفته است. 

 

 

راهنمای کارشناسان:

 

در فرم عضویت، اطلاعات کارشناسی خود را به دقت تکمیل نمایید. چرا که بعد از ثبت نام نهایی نمی توانید آنها را تغییر دهید. پس از تایید اطلاعات شما از سمت مدیریت، لازم است از طریق پروفایل شخصی، عکس پرسنلی خود را آپلود نموده و نیز چند موضوع را به عنوان حیطه فعالیت خود انتخاب نمایید. حداکثر می توانید 5 موضوع انتخاب نمایید. توجه نمایید که با انتخاب موضوعات، تا مدتی نخواهید توانست آنها را تغییر دهید. پس از انتخاب موضوع، ما شما را به عنوان کارشناس به کاربران معرفی می کنیم. هم در حاشیه صفحات اصلی سایت و هم در صفحه مخصوص کارشناسان. 

در آپلود عکس، تکمیل مشخصات و انتخاب موضوعات، دقت نمایید. چرا که در صفحه مخصوص کارشناسان، به تفکیک موضوعات انتخابی و اطلاعات ثبت شده، شما را به کاربران سایت معرفی خواهیم کرد.

 

پس از انتخاب موضوع، از طریق بخش اتاق فکر که در پنل شخصی شما واقع شده است، نظر کارشناسی خود راجع به دغدغه هایی که تحت عناوین موضوعات انتخابی شما هستند را ثبت نمایید. به هر نظر ثبتی شما 20 امتیاز تعلق می گیرد.

چنانچه حاضر به ارائه مشاوره به کاربران سایت هستید، قسمت مربوطه را در پنل خود تکمیل نمایید. اطلاعات ثبت شده در این بخش، در تابلوی دغدغه های شما به کاربران نمایش داده خواهد شد.

کارشناس گرامی

دقت نمایید نظراتی که در خارج از تابلوی شخصی خود ارائه می دهید، مستقیما باید به دغدغه مطرح شده بپردازد. در غیر اینصورت توسط تیم پشتیبانی، حذف خواهد شد.

 

از طریق پروفایل کارشناسی، فقط می توانید نظر کارشناسی ثبت نمایید و اگر قصد ثبت دغدغه و فعالیت دیگری دارید، لازم است به عنوان کاربر عادی نیز عضو سایت شده و از طریق آن اقدام نماید.

 

سپاس از توجهتان