index.php index.php index.php index.php
کاربران برتر
لادن نام : لادن
تاریخ ثبت نام : 1393/04/22
امتیاز : 990

man نام : شخصیه
تاریخ ثبت نام : 1393/04/04
امتیاز : 965

احمد نام : موسوی
تاریخ ثبت نام : 1393/09/23
امتیاز : 950

poone نام : poone
تاریخ ثبت نام : 1393/09/01
امتیاز : 845

نعمتی نام : منیژه نعمتی
تاریخ ثبت نام : 1393/04/19
امتیاز : 775

بیشتر

درباره ما:


 

چقدر برای سوال‌های در ذهنمان و دغدغه‌های هر روزمان که در عمق فکرمان جا خوش کرده‌اند زمان می‌گذاریم و اندکی درنگ می‌کنیم؟ چقدر  برای بیانشان تلاش می‌کنیم؟ چقدر برای بیان آن‌ها مهارت داریم و می توانیم آن‌طور که هستند بیانشان کنیم؟ چقدر در بیان این دغدغه‌ها احساس آزادی می‌کنیم و بدون اینکه تحت فشار پیش‌داوری‌ها وادار به سکوت شویم، آنچه ما را درگیر خود کرده را به دیگران انتقال می‌دهیم؟

 

تابه‌حال پیش نیامده که احساس کنید سرمایه‌ای معنوی در اختیار دارید که می‌تواند بسیاری از مشکلات دیگران را حل کند؟ تاکنون فضایی فراهم بوده تا این سرمایه را که برآمده از تجربه زیستن یا دانشی که سالها برای بدست آوردنش تلاش کردید و در‌واقع برآمده از دل مشغولی‌ها و دغدغه‌های شما بوده‌است را ارائه دهید و بدین شکل مسئولیت اجتماعی و انسانی خود را به‌جا آورده باشید؟ توانسته‌اید از این توانایی و امکانات وجودیتان استفاده کنید و با بخشیدن آن به دیگران، احساس شادمانی و لذت درونی را تجربه کنید؟

 

چقدر همفکرانتان را می‌شناسید و با آنها در ارتباطید؟ چقدر دوست دارید سازمان‌های مردم‌نهاد را بشناسید؟ یا به عنوان یکی از اعضای این سازمان‌ها چقدر خلاء نداشتن مخاطب را احساس می‌کنید؟ مخاطبی که نیاز به آگاهی‌بخشی از جانب شما دارد. چقدر خلاء رسانه‌ای که بتوانید خودتان و اهدافتان را به دیگران معرفی کنید و با اشتراک گذاشتن تجربه‌تان دیگران را هم مطلع کنید و بیشترین نتیجه را از این اشتراک گذاری بدست بیاورید، احساس می کنید؟

 

چقدر خلاء بحث‌های عمیق و گره‌گشا را در اطرافتان احساس می‌کنید؟ چقدر به دنبال بحث و نظرخواهی‌هایی نقادانه و به دور از سطحی‌نگری بوده‌اید که هم بتواند اخلاق پسندیده گفتن و شنیدن را رواج دهد هم به ما کمک کند دانشمان را ارتقا دهیم و دوستی‌هایمان را مستحکم‌تر کنیم؟

 

همه این موارد و موارد بسیار دیگر، ایده بوجودآمدن این سایت است. سایت دغدغه‌ها به دنبال فضایی پویا و عمیق است که همگان بتوانند سهم خود را به عنوان یک صاحب‌نظر داشته‌باشند. خواه جزو دغدغه‌مندان باشید یا کسانی که تجربه و دانش گرانبهایی پیرامون دغدغه‌های دیگران دارید می‌توانید در این سایت به فعالیت بپردازید. اما از همه مهمتر این است که ما معتقدیم، همگان در جایگاه یک کارشناس و متخصص هستند به شرط آنکه فضایی مهیا باشد تا بتوانند تجربیات خود را در اختیار دیگران قرار دهند.

یک نکته طلایی: به نظر شما در چنین فضایی بهتر نمی‌توان به طرح و ایده‌های شخصی پرداخت؟ یا به عبارتی، شرایط برای کسب و کار بر مبنای ایده‌های منحصر به فردتان مهیاتر نیست؟ تصور کنید بتوانید دستاورد‌هایتان را در این فضا که بیشترین پتانسیل برای ارائه دارد را به دیگران انتقال دهید. شاید بتوان در کلامی خلاصه گفت بسیاری از کاربران از این طریق می توانند در جهت کسب درآمد قدم های بزرگی بردارند.

 

هر چه تعداد بیشتری از افرادی که خواهان استفاده از این سایت هستند (در هر شکل و نوعی، خواه به عنوان یک دغدغمند یا کسی که می‌تواند در حل این دغدغه‌ها مشارکت کند یا کسی که به دنبال فرصتی است تا دیگران را جذب ایده‌ها و دستاورد‌های خود کند...) به فعالیت بپردازند، این سایت در وسعت بیشتری می‌تواند در خدمت مخاطبانش باشد.

 

تیم پشتیبانی سایت دغدغه‌ها این مسئله را در نظر دارد که مخاطبانش به زمان بیشتری برای فهمیدن عملکرد این سایت و اطمینان‌کردن به آن نیاز دارند. با در نظر‌گرفتن این واقعیت شاید توقع به‌جایی باشد که افراد صاحب‌نظر و فعال در امور فرهنگی و اجتماعی و انسانی که با رویکرد پژوهشی به دنبال مخاطب و همچنین جامعه‌ی آماری هستند در این سایت به‌طور مستمر و پویا به فعالیت بپردازند، چرا که فعالیت آنها نشان از درک و شناخت نسبت به اهداف ما و همچنین پیگیری مستمر نیازهای فردی و گروهی‌شان است.

 

تیم پشتیبانی این سایت در حال رایزنی با بسیاری از اشخاص حقیقی و حقوقی و سازمان‌هاست برای این که بتواند بستر مناسبی برای اهدافش فراهم کند و البته به اصول مهمی که بدان معتقد است، یعنی برطرف‌سازی مشکلات و ضعف‌ها و همین طور ارتقا‌دادن سایت و معرفی آن میان جوانان و کلیه قشرهای جامعه، پایبند است. چرا که به باور ما، همگان امکان بهره‌گیری از این سایت را دارند.